Lista aktualności Lista aktualności

Komunikat dotyczący zmian w funkcjonowaniu Nadleśnictwa Wronki

W związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego przez Rząd RP w obliczu koronawirusa, pozostając w poczuciu wspólnej odpowiedzialności, wszystkich interesantów prosimy o załatwianie spraw mailowo lub telefonicznie.

Jeżeli uważacie Państwo, że Wasz przyjazd do nadleśnictwa jest niezbędny, to prosimy o wcześniejsze umawianie się telefoniczne. Po przyjeździe do biura nadleśnictwa prosimy stosować się do czasowo wprowadzonych procedur.

Telefon do sekretariatu (stacjonarny) 67 254 01 53, (komórkowy) +48 694 445 719

Email wronki@pila.lasy.gov.pl

Telefony do pracowników biura

https://wronki.pila.lasy.gov.pl/nadlesnictwo

Wstrzymuje się do odwołania sprzedaż detaliczną w Nadleśnictwie Wronki. Sprzedaż może być realizowana tylko w wyjątkowych sytuacjach po uzyskaniu zgody Nadleśniczego.

Zawieszeniu ulega obrót gotówkowy. Wszelkie ewentualne płatności przyjmujemy tylko przy pomocy karty płatniczej.

Prosimy wziąć pod uwagę, że część pracowników w najbliższym czasie będzie wykonywać pracę zdalną. Również obsługa w leśnictwach przez kadrę terenową zostaje czasowo zmieniona. Każdą sprawę prosimy wstępnie, przed przyjazdem omawiać z obsługą leśnictwa czy biura, telefonicznie.

Nie jest to łatwy czas dla nas wszystkim, ale wierzymy, że spokój, opanowanie i przestrzeganie zaleceń Ministerstwa Zdrowia pozwoli na skuteczną walkę z wirusem.

 

Dziękujemy za zrozumienie.