Lista aktualności Lista aktualności

Nadleśnictwo Wronki w PSP w Szamotułach 19.02.2014 r.

W dniu 19 lutego 2014 roku odbyła sie narada organizowana przez Strażaków Państwowej Straży Pożarnej w Szamotułach. Na naradę zostali zaproszeni także Nadleśniczowie Nadleśnictw, które leżą na terenie działania Komendy PSP Szamotułach.

Oczywiście nie zabrakło Nadleśniczego Nadleśnictwa Wronki Pana Zbigniewa Gzyla. Pan Komendant Ireneusz Pers omówił statystyki dotyczące ubiegłego roku.

Co cieszy, działania leśników przynoszą wymierne skutki. Zdarzeń w terenach lasów jest co raz mniej.  Oczywiście świadczy to także o podniesieniu się świadomości społeczeństwa dotyczącej postępowania w lesie, za co wszystkim, jako leśnicy, dziękujemy. W dalszej części omówiono plany na rok 2014. Pan Komendant podziękował Nadleśnictwom za wsparcie finansowe i wzorową współpracę. Bardzo dziękujemy także za ciepłe słowa do leśników z ust Prezesa Zarządu Powiatowego Ochotniczych Straży Pożarnych Pana Wojciecha Dukata.

Mamy nadzieję że w 2014 roku współpraca układała będzie się tak dobrze jak w roku ubiegłym, a pożarów i zdarzeń będzie jeszcze mniej z pożytkiem dla społeczeństwa i lasów.