Lista aktualności Lista aktualności

Nowy Dyrektor RDLP w Pile

19 stycznia Dyrektor Generalny Lasów Państwowych Witold Koss powołał Tomasza Partykę do pełnienia obowiązków dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Pile.

Tomasz Partyka urodził się w 1963 roku. Jest absolwentem Akademii Rolniczej w Poznaniu, gdzie uzyskał tytuł magistra inżyniera. Ścieżkę edukacyjną uzupełnił studiami podyplomowymi z zakresu Zarządzania Przedsiębiorstwem w Leśnictwie i Ochronie Przyrody na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu.

Karierę zawodową rozpoczął w 1987 roku w Nadleśnictwie Kaczory. Kontynuował ją w nadleśnictwach: Podanin, Sarbia, czy Tuczno. Jednak to w Nadleśnictwie Wałcz zdobył szczególne kompetencje w zarządzaniu zasobami leśnymi, pełniąc przez 15 lat funkcję nadleśniczego. Ostatnie lata swojej pracy spędził jako inżynier nadzoru w Nadleśnictwie Tuczno.

Tomasz Partyka od 35 lat nieprzerwanie związany jest z pilskimi lasami. Jego doświadczenie, wiedza i pasja do leśnictwa stanowią solidną podstawę do powierzenia obowiązków Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Pile.